مودم LTE ایرانسل

اینترنت TD-LTE چیست؟

 اینترنت نسل چهار ثابت یا TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است و گزینه‌ای بی‌سیم و مناسب برای تامین اینترنت سازمان‌ها، موسسات و شرکت‌های تجاری و همچنین منازل مسکونی به شمار می‌رود. این سرویس در مقایسه با سایر سرویس‌های موجود اینترنت ثابت از جمله Dial-up، ADSL و WiMAX تجربه سرعت بالاتری را برای کاربر به ارمغان می‌آورد و محدودیت‌هایی مانند فناوری قدیمی، محدودیت مکانی و عدم امکان جابجایی مودم، نیاز به استفاده از خط تلفن و لزوم وجود ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه را برطرف کرده و از پایداری بالایی در آپلود و دانلود برخوردار است.
 
اینترنت پرسرعت و قابل جابجایی TD-LTE
اینترنت پرسرعت و قابل جابجایی TD-LTE
 مزایای اینترنت TD-LTE نسبت به سایر اینترنت‌های همراه و ثابت:
  • نسبت به اینترنت نسل چهار همراه بخش قابل توجهی از ظرفیت به دانلود اختصاص داده شده و بدین منظور در جهت جهت مصارف دانلود و IPTV و همینطور مصارف خانگی و شرکتی توصیه می‌شود. ضمنا در صورت سنگین شدن بار ترافیکی به راحتی قابلیت افزایش ظرفیت بیشتر را دارا است. همچنین با توجه به تجربه پینگ پایین‌تر و پایداری بهتر گزینه بسیار مناسبی برای بازی های آنلاین است.
  • شما برای راه‌اندازی اینترنت TD-LTE نیازی به خط تلفن نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید آن را با داشتن مودم و سیم‌کارت مخصوص راه اندازی کنید.

نحوه راه‌اندازی اینترنت TD-LTE ایرانسل:

 شاید این سوال برای شما پیش آید که آیا می‌توانید با سیم‌کارت و گوشی‌ فعلی‌تان از اینترنت TD-LTE استفاده کنید؟ پاسخ خیر است. شما برای استفاده از اینترنت TD-LTE ایرانسل باید از سیم‌کارت‌های مخصوص این نوع از اینترنت که صرفا برای انتقال داده بوده و قابلیت تماس ندارند، استفاده کنید. این نوع از سیم‌کارت در حال حاضر به همراه مودم های TD-LTE ایرانسل ارائه می گردد.
 

مودم LTE ایرانسل :

مودم LTE ایرانسل در چندین مدل عرضه شده است که هر کدام از آنها دارای امکانات و کارکردی یکسان می باشند و فقط در برخی موارد جزیی با یکدیگر اختلاف دارند. در زیر می توانید بعضی از مدل های مودم LTE ایرانسل به همراه برخی ویژگی های آنها را مشاهده نمایید.

مودم LTE ایرانسل مدل DT-350
مودم DT-350
مودم LTE ایرانسل مدل Z6000
مودم Z6000
مودم LTE ایرانسل مدل GP2101
مودم GP-2101