ارتقا وایمکس به LTE مبین نت

شرایط ویژه ارتقا وایمکس به LTE مبین نت در استان همدان
شرایط ویژه ارتقا وایمکس به LTE مبین نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت برای تشویق مشترکان خود به استفاده از اینترنت پرسرعت TD-LTE، طرح ویژه ارتقا وایمکس به LTE خود را اجرا نموده است.

در این طرح، اگر یک مودم وایمکس مبین‌نت دارید، می‌توانید آن را با هزینه‌ 51800 تومان به یک مودم TD-LTE تبدیل کنید. مبین‌نت مودم شما را از هر نوعی باشد، جیبی، رومیزی یا بیرونی تحویل گرفته و یک مودم جدید TD-LTE به شما می‌دهد. در حالت عادی، قیمت مودم TD-LTE مبین‌نت ۲۰۰ هزار تومان است. 

نگران حجم باقیمانده اینترنت خود نباشید

شرکت ارتباطات مبین‌نت این امکان را برای مشترکین خود فراهم نموده است که حجم باقیمانده اینترنت وایمکس فعلی را به اینترنت TD-LTE منتقل کنند. به علاوه، هریک از مشترکین ۱۰ گیگابایت حجم روزانه و ۱۰ گیگابایت حجم شبانه را به همراه نصب رایگان دریافت خواهند کرد.

ارتقا رایگان مودم های دوگانه وایمکس مبین نت به TD-LTE

کلیه‌ مشترکین وایمکس شرکت ارتباطات مبین‌نت که از مودم‌های دوگانه‌ (AM3000) این شرکت استفاده می‌کنند، می‌توانند بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای به مشترک TD-LTE این شرکت تبدیل شوند.

مشترکین دارای مودم‌های دوگانه‌ی مبین‌نت جهت ارتقا وایمکس به LTE مبین نت و تجربه‌ اینترنت با سرعت تا 40 مگابیت برثانیه، تنها نیاز به دریافت سیم‌کارت دارند. بنابراین مبین‌نت برای این دسته از مشترکین وایمکس، هزینه‌ی 50,000 تومانی سیم‌کارت را رایگان محاسبه کرده و 10 گیگابایت حجم هدیه نیز در اختیار ایشان قرار می‌دهد. همچنین در قالب این طرح مشترکین می‌توانند تا سقف 100 گیگابایت حجم ذخیره‌ شده در پنل وایمکس خود را به TD-LTE نیز انتقال دهند.

جهت دریافت رایگان سیمکارت LTE مبین نت و ارتقا وایمکس به LTE ، به همراه مودم و کارت ملی خود به دفتر شرکت الماس سیستم هگمتان ، واقع در همدان، آرامگاه بوعلی، ابتدای کولانج، مجتمع اداری الماس، طبقه چهارم، واحد 38 مراجعه نموده و یا با راههای ارتباطی شرکت با ما در تماس باشید