ارتقا وایمکس به LTE مبین نت

شرایط ویژه ارتقا وایمکس به LTE مبین نت در استان همدان
شرایط ویژه ارتقا وایمکس به LTE مبین نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت برای تشویق مشترکان خود به استفاده از اینترنت پرسرعت TD-LTE، طرح ویژه ارتقا وایمکس به LTE خود را اجرا نموده است.

در این طرح، اگر یک مودم وایمکس مبین‌نت دارید، می‌توانید آن را با تخفیف 80000 تومانی به یک مودم TD-LTE تبدیل کنید. مبین‌نت مودم شما را از هر نوعی باشد، جیبی، رومیزی یا بیرونی تحویل گرفته و یک مودم جدید TD-LTE به شما می‌دهد.

نگران حجم باقیمانده اینترنت خود نباشید

شرکت ارتباطات مبین‌نت این امکان را برای مشترکین خود فراهم نموده است که حجم باقیمانده اینترنت وایمکس فعلی را به اینترنت TD-LTE منتقل کنند.

ارتقا رایگان مودم های دوگانه وایمکس مبین نت به TD-LTE

کلیه‌ مشترکین وایمکس شرکت ارتباطات مبین‌نت که از مودم‌های دوگانه‌ (AM3000) این شرکت استفاده می‌کنند، می‌تواننداز شرایط ویژه ارتقا TD-LTE استفاده نمایند.

مشترکین دارای مودم‌های دوگانه‌ی مبین‌نت جهت ارتقا به LTE مبین نت و تجربه‌ اینترنت با سرعت تا 40 مگابیت برثانیه، تنها نیاز به دریافت سیم‌کارت دارند. بنابراین مبین‌نت برای این دسته از مشترکین وایمکس، تنها با هزینه‌ی 50,000 تومانی سیم‌کارت امکان ارتقا به نسل جدید TD-LTE مبین نت را فراهم می نماید. همچنین در قالب این طرح مشترکین می‌توانند تا سقف 100 گیگابایت حجم ذخیره‌ شده در پنل وایمکس خود را به TD-LTE نیز انتقال دهند.

جهت دریافت سیمکارت LTE مبین نت و ارتقابه نسل جدید، به همراه مودم و کارت ملی خود به دفتر شرکت الماس سیستم هگمتان ، واقع در همدان، آرامگاه بوعلی، ابتدای کولانج، مجتمع اداری الماس، طبقه چهارم، واحد 38 مراجعه نموده و یا با راههای ارتباطی شرکت با ما در تماس باشید.