طرح ویژه LTE مبین نت

شرکت ارتباطات مبین نت با بهره مندی از فناوری اینترنت پرسرعت TD-LTE و با هدف جلب رضایت مشترکین اقدام به ارائه طرح های پرسرعت و بسیار مقرون به صرفه به ویژه برای کاربران پرمصرف نموده است. شما می توانید با ثبت نام در یکی از طرح ویژه LTE مبین نت ، به خانواده بزرگ مبین نت پیوسته و پس از پایان طرح، با تغییر طرح به یکی از طرح های تمدید، نسبت به تمدید اینترنت خود اقدام نمایید.

طرح ویژه LTE مبین نت

شرکت ارتباطات مبین نت، اقدام به ارائه 3 طرح ورود با مشخصات جدول زیر نموده است. توجه داشته باشید کلیه طرح ها و تعرفه ها بر اساس ضوابط اعلامی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه شده است.

طرح ورود مودم TD-LTE مبین نت
فروش ویژه مودم های TD-LTE مبین نت ویژه تابستان 1400

جهت ثبت نام هریک از طرح ویژه LTE مبین نت ، می توانید از صفحه ثبت نام آنلاین اقدام نمایید.

طرح های ویژه تمدید و تغییر طرح مشترکین :

این طرح‌ها ویژه تمدید و تغییر طرح‌ برای مشترکین فعلی TD-LTE مبین‌نت است. مشترکین اینترنت TD-LTE مبین‌نت برای اطلاعات بیشتر و خرید می توانند به صفحه مشترکین خود به آدرس http://my.mobinnet.ir مراجعه نمایند.

طرح های تمدید TD-LTE مبین نت

طرح های تمدید TD-LTE مبین نت
طرح های تمدید TD-LTE مبین نت

خرید حجم اضافه و IP ثابت :

شرکت ارتباطات مبین نت تلاش نموده است که با ارائه طرح ها و تعرفه های متنوع و پر حجم، مشترکین را از خرید حجم اضافه بی نیاز نماید. اما با این وجود بسته های حجم اضافه و همچنین خرید IP ثابت بر اساس ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرح زیر ارائه شده است.

حجم اضافه برای اینترنت TD-LTE مبین نت
حجم اضافه سرویس های TD-LTE مبین نت

 

آی پی استاتیک برای TD-LTE مبین نت
IP استاتیک TD-LTE مبین نت

شرایط عمومی خدمات

  1. ترافیک مصرفی در سایت های منتخب داخلی به صورت نیم بها محاسبه می گردد. (برای مشاهده فهرست اینجا را کلیک نمایید)
  2. در برخی از مناطق با هدف بهبود تجربه مشترکین طرح‌های ستاره‌دار (TP9201 و TP9204) به صورت موقت ارائه نخواهد شد.
  3. تمامی طرح ها و خدمات از پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت ارتباطات مبین نت برخوردار هستند.
  4. پینگ مناسب و پایین از ویژگی های اصلی تمامی طرح های TD-LTE است.
  5. به قیمت های بالا 9%مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود.
  6. منظور از ترافیک مصرفی در یک دوره، مجموع ترافیک ارسالی و دریافتی در آن دوره است.
  7. براساس ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هزینه نصب مودم در تمامی شهرهای تحت پوشش TD-LTE مبین نت 654.000 ریال است.
  8. جهت استفاده از امکان ضمانت بازگشت وجه مودم، می‌بایست از تاریخ فعال‏سازی اینترنت مشترک حداقل سه ماه گذشته و حداقل ١٠ گیگ مصرف نموده‏ باشد، همچنین تاریخ خرید آن‏ها پس از ۹۶/۱۰/۰۱ باشد.
  9. برای دریافت نسخه دیجیتالی قرارداد تامین دسترسی اینجا را کلیک نمایید.
  10. در نظر داشته باشید با توجه به مشکلاتی که ممکن است در مبناهای محاسبه‌ی مدت زمان دوره‌ی سرویس در تقویم‌های شمسی و میلادی وجود داشته باشد، مبنای محاسبه‌ی مدت زمان دوره‌ها فارغ از اینکه ماه‌ها دارای ۲۹ یا ۳۱ روز باشند، ۳۰ روز در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب سرویس‌های یک‌ماهه در هر شرایطی ۳۰ روزه خواهند بود و با همین نسبت سرویس‌های سه‌ماهه ۹۰ روز، سرویس‌های شش‌ماهه ۱۸۰ روز و سرویس‌های یک‌ساله ۳۶۰ روز محاسبه خواهند گردید.